wtorek, 24 listopada, 2020
Strona główna Technika Aplikacja "Fake a vacation" przeniesie Cię z domu na wakacje...

Aplikacja „Fake a vacation” przeniesie Cię z domu na wakacje…

Amerykańska firma z Nebraski stworzyła internetowy program użytkowy do przerabiania zdjęć, w których użytkownicy wysyłają zdjęcia swojej sylwetki (np. zdjęcie w domu)

- Advertisement -


Amerykańska firma z Nebraski stworzyła internetowy program użytkowy do przerabiania zdjęć, w których użytkownicy wysyłają zdjęcia swojej sylwetki (np. zdjęcie w domu) z zamiarem znalezienia się na innym dowolnie wybranym tle (np. na plaży w Hawajach).

Pomysł na aplikację zrodził się po tym jak odczytano nową potrzebę na rynku. Okazało się, że wiele osób wymyśla historię swoich wakacji, a jedynym problemem był brak zdjęć, które poświadczałyby te opowieści – co często z resztą bywało kluczowe w wiarygodności ich relacji.

Liczba osób, które choć raz wymyśliły opowieści na temat swoich rzekomych wakacji, a tych którzy robią to niemal ciągle wahają się od 10% do nawet 40% osób według badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii i USA.

Powody dla, którego ludzie wymyślają swój pobyt w miejscach, w których nigdy nie byli są dla niektórych niezrozumiałe. Oni sami jednak przyznają, że kieruje nimi potrzeba zaimponowania innym użytkownikom portali społecznościowych i znajomym. Zdjęcia pięknych krajobrazów na których jesteśmy mają być także odpowiedzią na poczucie społecznej presji wyjazdu na „udane i niepowtarzalne wakacje”, które koniecznie trzeba zaliczyć, a nie wszystkich na to stać.

W ofercie aplikacji znajdują się m.in. wakacje w Paryżu, Las Vegas, Hawaje i wiele innych.
O to przykłady zdjęć:

Link:
Home

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne