czwartek, 26 listopada, 2020
Strona główna Kino Gratka dla fanów Bonda specjalny trailer na Super Bowl

Gratka dla fanów Bonda specjalny trailer na Super Bowl

- Advertisement -

Obok Mundialu to drugie wydarzenie sportowe pod względem popularności na świecie – Super Bowl, czyli finał ligi futbolu amerykańskiego.

Z tej okazji twórcy serii o Jamesie Bondzie, wypuścili trailer najnowszej (25 z kolei !) produkcji o Agencie w służbie Jej Królewskiej Mości.

Premiera Światowa zapowiedziana jest na 2 kwietnia. Kiedy miłośnicy Bonda w Polsce zobaczą go na srebrnym ekranie w najnowszym wydaniu? Już następnego dnia tj. 3 kwietnia! Kinomaniacy w naszym smutnym kraju, przyzwyczaili się do czekania na premiery filmowe o wiele dłużej niż reszta świata, natomiast w tym przypadku tak nie będzie.

Daniel Craig po raz piąty wystąpi jako 007. W No Time to Die [Nie czas umierać] wiedzie on ciche i spokojne życie na Jamajce. Nagle stary przyjaciel przerywa sielankę i prosi pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okaże się dużo bardziej zdradliwa, niż mógł oczekiwać. Wciągnie Bonda w potyczce z zagadkowym łajdakiem uzbrojonym w nową niebezpieczną technologię.

Po opisie fabuły dużo nie wywnioskujemy, również trailer (link poniżej) nie zdradza zbyt wiele tajemnicy. Jednak fani Bonda już odliczają dni do zobaczenia swojego bohatera w nowej odsłonie, a bardzo dobry trailer jeszcze bardziej te emocje podkręca! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne