czwartek, 26 listopada, 2020
Strona główna społeczeństwo Japoński milioner zaoferował najlepszą randkę na świecie?

Japoński milioner zaoferował najlepszą randkę na świecie?

- Advertisement -

Japoński milioner Yusaku Maezawa’s poszukuje partnerki, która dołączy do niego w podróży na….księżyc !

Podróż miałaby być precyzyjniej mówiąc dookoła księżyca. Kandydatki muszą być zainteresowane „wejściem w kosmos i być w stanie uczestniczyć w przygotowaniach”. Oprócz tego Panie muszą być kimś kto „pragnie pokoju na świecie”. Ogłoszenie będzie trwało do 17 stycznia, a sam Maezawa wybierze kandydatkę do końca marca.
Ciekawe czemu tak późno ? Być może zgłosi się wiele chętnych.

Zapewne nie jest to szczery gest ani desperacki chwyt, by znaleźć dziewczynę, a zaplanowana kampania marketingowa. Maezawa był znanym właścicielem firmy modowej „Zozo” (którą sprzedał) i poprzez wydźwięk ogłoszenia oczekuje reklamy.

Znalezione obrazy dla zapytania Yusaku Maezaw twitter 8 mln

Poszukiwane są kobiety w wieku powyżej 20 lat, a cała „randka” będzie nagrywana. Ewentualna wybranka nie będzie mogła liczyć na szczególną intymność, bo pod nazwą programu „Full Moon Lovers” – ‚niby randka’ ma zostać zekranizowana w postaci filmu dokumentalnego na AbemaTV.

„Kiedy uczucie samotności i pustki powoli zaczyna we mnie napływać, myślę o jednej rzeczy: nadal kochać jedną kobietę” – napisał Maezawa na stronie dla ewentualnych chętnych.

To nie pierwsze ekscentryczna inicjatywa milionera. Wcześniej rozdał fanom na Twitterze 9 milionów dolarów, by zainicjowali debatę na temat wartości idei dochodu podstawowego w Japonii.

Drogie Panie ! Czy chciałybyście skorzystać z takiej okazji ?

Znalezione obrazy dla zapytania Yusaku Maezawa twitter rozdaje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne