czwartek, 29 października, 2020
Strona główna Polityka Robert Biedroń: "Jestem gotowy do debaty".

Robert Biedroń: „Jestem gotowy do debaty”.

- Advertisement -

Poseł Parlamentu Europejskiego, a zarazem kandydat Lewicy w wyborach na stanowisko prezydenta RP Robert Biedroń zapowiedział, że będzie brał udział w debatach z innymi kandydatami podczas kampanii poprzedzającej wybory na urząd Prezydenta RP. „Bez debat nie można rozmawiać o kampanii prezydenckiej” – ocenił.

Według Biedronia kampania prezydencka powinna polegać na wymianie poglądów. „Będziemy pokazywali swoją wizję na rozwój Polski, na jej miejsce w Europie, że będziemy rozmawiali o programach” – mówił w trakcie briefingu europoseł przed wrocławskim schroniskiem.

„Obawiam się, że robią to z powodu lęku przed tym, co się podczas takie debaty wydarzy, że będą musieli się skonfrontować z tym, że nie mają programu; boją się gaf” – ocenił. „Jestem wielkim zwolennikiem debaty” – dodał i jednocześnie o nią apelował.

„W jaki sposób bez debaty wyborcy mogą wyrobić sobie zadanie na nasz temat, jak mają się przekonać do naszych poglądów? My na lewicy nie boimy się naszych przekonań (…) chciałbym skonfrontować naszą wizję lewicowej Polski – sprawiedliwej, wrażliwej społecznie, niewykluczającej – z innymi kandydatami” – zadeklarował Biedroń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne