środa, 21 października, 2020
Strona główna Świat Trump i Biden - chaotyczna debata

Trump i Biden – chaotyczna debata

- Advertisement -

Godzina 3 polskiego czasu, 600 km na północny-zachód od stolicy Stanów Zjednoczonych w Cleveland stan Ohio, odbyła się pierwsza debata prezydencka w wyborach 2020 roku. Prawdopodobnie najbardziej awanturnicza i chaotyczna w historii – tak przynajmniej jest komentowana.

Rzeczywiście przebieg debaty nie był uporządkowany. Prowadzący siedział na krześle jakby poziom niżej, z perspektywy oka kamery i zbytnio nie wtrącał się w wypowiedzi na wprost stojących kandydatów. Debatujący co chwila wchodzili sobie w słowo.

Joe Biden, kandydat Demokratów powiedział do Donalda Trumpa  „Will you shut up man?” -co oznacza w wolnym tłumaczeniu – „mógłbyś się zamknąć gościu?” – i właśnie ten fragment debaty rozszedł się największym echem.

Ponadto padły inne mocne słowa. „Jesteś najgorszym prezydentem, jakiego kiedykolwiek miała Ameryka”, nie obyło się także bez inwektyw: – „jesteś klaunem” i „pieskiem Putina” – mówił Joe Biden w kierunku urzędującego Prezydenta USA.

Poniżej zamieszczamy link do pełnej wersji debaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne

Siłownie zamknięte!

Od jutra tj. 17 października zamknięte będą wszystkie baseny i siłownie na terenie całego kraju. To ogromny cios dla branży fitness, która...